משלוח חינם ברכישה מעל 300 ₪

סט חיים ורודים

  • סט חיים ורודים
399 ₪
  • סוג יין  -  יין מבעבע
  • מתיקות  -  יבש
  • כשר  -  לא כשר
בועות וורודות
רעננות מתפרצת של יין ורוד עם מורכבות טעמים ומרקמים של יין מבעבע הוא זיווג מושלם, עונג צרוף עבור כל מי שאוהב את שניהם. עבורנו יינות מבעבעים וורודים הם כמו בינג' של סדרה רומנטית טובה, כמו טבילה מרעננת בים ביום קיץ חם, כמו פגישה עם חברה אהובה. יינות מבעבעים וורודים הופכים את החיים למהנים יותר והם עצמם סיבה מצויינת למסיבה! לכן הרכבנו עבורכם באהבה מארז שכולו בועות וורודות איתם תוכלו לחגוג כל אירוע משמח או פשוט סתם ככה לחגוג את החיים.
Champagne Gruet – Brut Roseברוט רוזה, בלנד של ענבי שרדונה ופינו נואר עם מעט יין אדום מיושן בחביות עץ אלון. צבעו ורוד בהיר, באף מתקבלים ניחוחות פטל וזר פרחים אביבי ופה ניתן לטעום את אותם שמרים אופיניים ליינות שמפיין. שמפנייה מרעננת ופרחונית, מרהיבה בצבעיה ובאיכותה.
– Brut Rose Cremant de Bordeaux בלנד מזני הענבים הקלאסים של בורדו -  מרלו וקברנה פרנק, מיוצר בשיטה המסורתית עם תסיסה שנייה בבקבוק ויישון של כ- 12 חודשים על השמרים. צבעו ורוד בהיר עם ריחות וטעמים של פטל ותות שדה ואופי שימרי אופייני כתוצאה מיישון ארוך של היין על השמרים.
Cremant du Bourgogne Brut Rose – בלנד קלאסי מענבי שרדונה ופינו נואר. צבעו ורוד בהיר ועולים ממנו ניחוחות של אפרסק בשל ותותי יער בליווי בריוש ולחם. יין מבעבע יבש, רענן ומהנה.
Gaetano Prosecco Rose פרוסקו ורוד המיוצר מזן הענבים גלארה ומעט פינו נואר. היין פירותי עם ארומות של אשכולית אדומה ופטל, קל גוף ורענן בדיוק כמו שפרוסקו צריך להיות.

הצעות נוספות

Cremant de Bordeaux Brut
750 מ"ל (7.87 ₪ ל-100 מ"ל)
 
59 ₪
Prosecco Rosé Gaetano
750 מ"ל (7.87 ₪ ל-100 מ"ל)
 
59 ₪
Cremant de Bourgogne Rose
750 מ"ל (11.87 ₪ ל-100 מ"ל)
 
89 ₪
Gruet Brut Rosè
750 מ"ל (29.20 ₪ ל-100 מ"ל)
 
219 ₪