תקנון - דלי וינו
  משלוח חינם ברכישה מעל 300 ₪ התחבר | משתמש חדש  |  אורח/ת

תקנון
DELI VINO
 

א.מבוא

 
 1. ברוכים הבאים לאתר "דלי וינו" ("האתר"), האתר פועל בכתובת האינטרנט,   WWW.SHOP.DELIVINO.CO.ILועשוי לפעול בכתובות נוספות או דרכי גישה מקוונות אחרות לפי שיקול דעת הבלעדי של הנהלת האתר.
 
בתקנון זה, מפורטים זכויותיך וחובותיך בעת השימוש באתר ובעת הזמנת כל מוצר או שירות שהנהלת האתר מציעה באמצעותו (להלן יחדיו: "המוצרים"). התקנון מהווה חוזה מחייב בין משתמשי האתר לבין הנהלת החברה. 
 
 1. האתר הוא זירת מסחר וירטואלית לרכישת מוצרי; אלכוהול וטבק לרבות מוצרים משלימים ומזון,  הנהלת האתר עושה את מירב המאמצים לספק ללקוחותיה מוצרים באיכות ובשירות גבוהים.
 
 1. אזהרה: חלק מהמוצרים מכילים אלכוהול – מומלץ להימנע משתייה מופרזת, צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות!
מכירת מוצרים המכילים אלכוהול תתבצע רק לבגירים מעל גיל 18 ברישום תעודה מזהה לפי סעיף 193 א לחוק העונשין תשל"ז 1977. (המלצה: לחייב צילום ת"ז לרכישה באתר (פיתוח אתר)
 
 1. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון בכל עת שתחפוץ בכך על פי שיקול דעתה הבלעדי.
 
 1. טעות סופר באתר הקשורה לתיאור\מחיר\זמינות מוצר לא תחייב את "החברה" בין אם הטעות נודעה בטרם ביצוע ההזמנה או לאחריה וכל אחריות למניעת נזקים בגין טעיות מסוג זה יהיו בחבות "הרוכש".
 

 

 1. תמונות מוצרים
תמונות המוצגות באתר, נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל, צילום בקבוקי יין עשוי לכלול צילום של תווית הבקבוק הכוללת שנת בציר של אותו יין השונה משנת הבציר שנמכרת בפועל באתר. אין בכך כדי להטיל על הנהלת האתר, או מי מטעמה, אחריות כלשהי.
 
 

ג.  הרכישה

 
 1. ניתן לרכוש את המוצרים באתר\בחנות בכל עת עד לגמר המלאי ורק לבגירים מעל גיל 18.
 
 1. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי, אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי והכל בכפוף להימצאות המוצרים במלאי. ככל ולא יינתן אישור עסקה מחברת האשראי, תחשב ההזמנה כמבוטלת ללא הודעה מראש.
 
 1. מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ.
 2. דרכי התקשרות והודעת חיוב לאחר רכישה: אחרי ביצוע הזמנה באתר לקוח יקבל לדוא"ל \SMS \ חשבונית מס + קבלה,  מס' הזמנה שלו עם פירוט המוצרים שהוא הזמין. חיוב של לקוח נעשה רק אחרי בדיקת זמינות של המוצרים ורק לאחר מכן יבוצע חיוב של הלקוח, לקוח יקבל חשבונית מס קבלה לדוא"ל שציין בהזמנה ועדכון שהזמנתו יצא למשלוח. 
 
 1. למען הסר ספק, רק לאחר שליחת הודעת מייל רשמי בצירוף חשבונית תחשב הזמנתך כמאושרת וסופית.
 
 1. החברה שומרת לעצמה הזכות לשנות מחיר\ להפסיק מכירה ו\או שיווק של מוצר באתר בכל עת שיראה לחברה כנכון.
 
 
 1. אחריות ושימוש באתר
 
 1. תקנון ותנאי השימוש באתר מסדירים את היחסים בין החברה לכל משתמש באתר (להלן:  "משתמש"), המעוניין לבצע כל פעולה באתר וספציפית הזמנת מוצרים מהאתר (להלן: "רוכש"), כל רוכש מתחייב לקרוא תקנון זה ולפעול בכפוף לתנאיו.
"רוכש" אשר ביצע הזמנת מוצר באתר יחשב שקרא והבין את תוכן התקנון ויראהו כמי שהסכים עם תנאיו, רוכש שאינו מסכים לתנאי התקנון האתר שומה עליו לצאת ממנו מבלי לבצע פעולה.
 
האחריות לשימוש באתר ולכל תוצאה הנובעת ממנו, חלה עליך בלבד -
 • הנך רשאי להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד;
 • אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להעתיק ולהשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה אחרת;
 • אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג  Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר;
 • אין להציג תכנים מהאתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה;
 • אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת - המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים;
 • אין לקשר לאתר מכל אתר המכיל תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק;
 • אין לקשר לתכנים מהאתר, שאינם דף הבית של האתר ("קישור עמוק") ואין להציג, או לפרסם תכנים כאמור בכל דרך אחרת, אלא אם הקישור העמוק יהיה לדף אינטרנט באתר במלואו וכפי שהוא (AS IS), כך שניתן יהיה לצפות ולהשתמש בו באופן הזהה לחלוטין לשימוש ולצפייה בו באתר
 
 1. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, הזמנתך צריכה להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, הנהלת החברה תהא רשאית לבטל רכישה ו/או לא לספק רכישה, ללא הודעה מוקדמת ובצורה חד צדדית ככל וסופקו לאתר פרטים לא נכונים בכוונה \ בטעות, יש לוודא את מסירת הפרטים כגון: כתובת דוא"ל, מס' טלפון ליצירת קשר, תעודת זהות, כתובת וכיוב' ו/או שימוש באתר למעשה בלתי חוקי כגון: מכירה לקטינים, ו/או אי תשלום כדין לחברה ו/או שימוש בכרטיס אשראי גנוב.
 

ה.אבטחת מידע ופרטיות

 
 1. החברה רואה חשיבות עליונה לאבטחת המידע של לקוחותינו. כל מידע המתקבל באתר, בין אם נמסר על-ידי הלקוח ובין אם נאסף על-ידי cookie בעת שימוש באתר, הוא לשימוש בלעדי של החברה לצורך תיעוד רכישות הלקוח וכן לטובת בצעים עתידיים.
 2. שליחת מידע ותוכן פרסומי, על פי סעיף 30 א לחוק התקשרות (בזק ושידורים) 1982; לאחר שמסרת את פרטיך באתר (באמצעות מנגנוני וטפסי יצירת הקשר, בעת רישום לאירועים או רכישת מוצרים, או במידה ונרשמת למועדון הלקוחות של הנהלת האתר) הנהלת האתר תהא רשאית לשלוח אליך עדכונים, בדואר אלקטרוני, במסרונים (SMS), או בכל דרך אחרת ובכלל זה עדכוני תוכן, עלוני מידע, סקרים, מידע על שירותים ומוצרים (של הנהלת האתר ושל אחרים), מבצעים, חידושים באתר ודברי פרסומת.
 
 1. בכל עת, תוכל לחזור בך מהסכמתך ולהודיע להנהלת האתר על סירובך לקבל דברי פרסומת, דרך כלל או מסוג מסוים, על-ידי משלוח הודעת סירוב. הדרך למשלוח הודעת הסירוב תפורט בדברי הפרסומת שתשלח אלייך הנהלת האתר ו/או מי מטעמה. תשומת ליבך כי גם במידה ותסרב לקבל דברי פרסומת, הנהלת האתר תוכל להמשיך ולפנות אליך בהודעות בעלות אופי תפעולי הנוגעות לפעילותך מול הנהלת האתר.
 
 1. החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
 
 1. החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הרוכשים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
 
 

ו.מדיניות החלפות והחזרות

 
 1. החזרות וביטולים ייעשו בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981, במקרה של סתירה בין תקנון האתר לבין החוק והתקנות, הנהלת האתר תפעל בהתאם לחוק ולתקנות;
 
 1. רוכש זכאי לבטל את העסקה ולהחזיר מוצרים כגון בקבוקי אלכוהול ומוצרים משלימים ובלבד שהחזיר את המוצר כשהוא שלם ולא ניזוק, סגור בעטיפתו או באריזתו המקורית, בצירוף החשבונית המקורית ובכפוף לתנאים שלהלן;
 
 1. ללא תתאפשר החזרה של מוצרי מזון (ובכלל זה, גבינות, שוקולד, קונפיטורות, שמן זית וכיוב') ושל יינות, שכן החזקתם של אלה ומשלוחם מחייבים שמירה קפדנית על תנאים מבוקרים.
 
 1. בכפוף למפורט לעיל, הנך רשאי להחזיר כל מוצר שרכשת מהאתר (כאמור, למעט יינות ומוצרי מזון), באמצעות פנייה בכתב להנהלת האתר, עד 14 יום, מיום שהתקבל בכתובת הנמען ולקבל זיכוי כספי תמורתו. החזרה וביטול העסקה יהיו בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה להחזר או ביטול העסקה.
 
 1. דמי ביטול - בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תהא ראשית הנהלת החברה, לחייב אותך בדמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר, או 100 ₪, לפי הנמוך מבין השניים. יובהר כי גם אם ביצעת ביטול הזמנה לפני שהמוצר התקבל בכתובת הנמען, תהיה רשאית הנהלת האתר לחייב אותך בתשלום דמי ביטול.  
 
 1. במקרה של ביטול הזמנה בתוך 48 שעות בלבד (יומיים), ממועד הרכישה, - הזמנה שטרם סופקה ללקוח - תזכה את הלקוח בהחזר כספי, בכפוף לחוק הגנת הצרכן, אך ורק לכרטיס האשראי של מבצע העסקה בלבד ולא למקבל המוצר ובהתאם לתנאי הרכישה בעסקה המקורית.
 
 1. במקרה של ביטול הזמנה בתוך 48 שעות בלבד (יומיים), ממועד הרכישה,  – הזמנה שסופקה ללקוח - תזכה את הלקוח בהחזר כספי, בכפוף לחוק הגנת הצרכן, אך ורק לכרטיס האשראי של מבצע העסקה בלבד ולא למקבל המוצר ובהתאם לתנאי הרכישה בעסקה המקורית.
          בכפוף, להשבת המוצר באריזתו המקורית שלא נעשה בו שימוש ובצירוף חשבונית.
 
 1. אין בהוראות פרק זה בתנאים כדי לגרוע מכל זכות ביטול או זכות אחרת העומדת לצרכנים בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לרבות ביטול עסקת מכר מרחוק על ידי צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש. הנהלת האתר מקפידה לפעול בהתאם להוראות החוק.
 
 1. לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית.
 
 

ז.משלוחים

 
 1. זמני האספקה באתר אינם כוללים את יום ההזמנה, ימי שישי , שבת, ערבי וימי חג.
 
 1. זמני האספקה של הזמנות באזורי נתניה והסביבה ויישובי השרון עד 3 ימי עסקים לא כולל את יום ההזמנה.
 
 1. יום העסקים לקליטת ההזמנות משעה 12:00
 
 1. הזמנות שיתקבלו לאחר השעה 24:00 יחשבו כיום עסקים חדש.
 
 1. אזורי חלוקה הינם: בצפון מנהריה ועד דרום באר שבע-  אזורי החלוקה, עשויים להשתנות בהתאם למדיניות חברת המשלוחים, דמי המשלוח גם הם עשויים להשתנות בהתאם לאזור החלוקה.
 
 1. זמני אספקה-  כל עוד לא נקבע על ידי החברה אחרת, זמני אספקת משלוחים הם רק בימי ראשון עד חמישי, ימי עסקים\ חול, כל פעילות החברה מעבר לימים אלו יהיו בהחלטתה הבלעדית של "החברה" והיא לא תחוב כלפי "משתמש" ו\או "רוכש" על נזקים \ אי עמידה בזמני משלוח או כל טענה אחרת העולה מצד הלקוח לעניין ימי פעילות.
 
 1. איסוף עצמי -  לאסוף את המוצרים שהוזמנו אפשר מאחד הסניפים של הרשת, במידה אם המוצרים לא נמצאים זמנים במדף של הסניף, המוצרים יגיעו לסניף בתוך 2 ימי עסקים, לאחר יום ההזמנה ויישמרו בו עד 7  ימים לאחר מכן.
 
 1. הזדהות למסירת המוצר (איסור מכירה מתחת לגיל 18): המוצרים יימסרו למשתמש או למקבל ההזמנה בכתובת בה נקב המשתמש בהזמנה בלבד, ובכפוף להצגת תעודה מזהה כדין על ידי מקבל ההזמנה ולהיותו מעל גיל 18 שנים.
 
 1. במקרה שהמשתמש לא יהיה נוכח בעת האספקה בכתובת שנקבעה, יוחזרו המוצרים לחברה ומועד חלופי לאספקה יתואם עם המשתמש.
 
 1. חובת קונה\רוכש בקבלת המשלוח: על המשתמש לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו, ולערוך השוואה שנשלחה לו בעת הרכישה.
 
 1. לחברה הזכות לשנות את מחירי המשלוח (במידה ויש מחיר קבוע) מעת לעת ללא הודעה מראש.
 
 1. הסרת אחריות צד ג': החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה\ צד ג' .
 
 1. איסור איסוף עצמי לאחר הנפקת מוצר +משלוח (חיסכון עליות לחברה) משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה/ או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי
 
 1. מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח. 
 

ח.אחריות ושירות לקוחות

 
 1. הנהלת האתר עושה כמיטב יכולתה כדי לספק לך מוצרים איכותיים ובמועד.
 2. אם הנך סבור כי המוצרים שרכשת באמצעות האתר, או השירותים שקיבלת באמצעות האתר לוקים בדבר כלשהו, אנא פנה לשירות הלקוחות שלנו באמצעות טופס "יצירת קשר" באתר, בדואר-אלקטרוני או באמצעות כל דרך תקשורת אחרת, כפי שהדבר יהיה מפורט בגוף האתר מעת לעת .
 3. הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו לך היו פגומים, אלא אם כן אירעו העיכוב או הפגם בשל רשלנות מצידה של הנהלת האתר.
 4. במקרה זה תהיה אחריות הנהלת האתר מוגבלת לסכום השווה למחיר הזמנתך.
 5. הרגישות למוצר אלכוהול או כל מוצר אחר שנמכר על ידי החברה אינה בחבות החברה אלא חלה על הרוכש ולא תשמש כטענה לפתחה של  החברה, יתרה מכך החברה משווקת את המשקאות האלכוהוליים ובכל סוגיה על "הרוכש" לפנות ליצרן המשקאות.
 6. כל שאלה או בירור לגבי המוצר והשירות, ניתן לפנות אל נציגי השירות של הנהלת החברה ב"צור קשר" או בפניה למייל- [email protected]
 7. אנו עושים את מרב המאמצים שפניות יענו עד 4 ימי עסקים.  
 
 

ט.הצהרת נגישות

 
 1. אתר האינטרנט והנהלת החברה, מאפשרים חווית קנייה לכולם ומנגישה את שירותיו לאנשים בעלי מוגבלויות, אנו עושים את מירב המאמצים שכל התכנים באתר האינטרנט יהיו נגישים לכולם, יתכן כי מעת לעת, יידרשו עדכונים ושדרוג גרסאות.
ככל ואתם נתקלים בקושי או זקוקים לסיוע אנא פנו לשירות הלקוחות שלנו ב"צור קשר" ונשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי.
 
 

י.כשרות משפטית לביצוע רכישות באתר

 
 1. לקוח כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות במידה והינו מעל גיל 18, בעל תעודות זהות ישראלית ו/או דרכון בתוקף.
 2. הלקוח מחזיק בכרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי בתוקף.
 3. הלקוח בעל תיבת דואר אלקטרוני תקפה לשם ביצוע הזמנה וקבלת אישורים ו/או חשבוניות מס קבלה בקשר לביצוע הזמנתו. 
 4. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע בהתאם למועד אישור העסקה על ידי חברת האשראי. מילוי פרטים כוזבים ו/או לא באמצעות בעל כרטיס האשראי הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
 5. סמכות שיפוט לפי הסכם זה תהא בבית משפט השלום בנתניה.
 6. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.
 7. הדינים אשר יחולו על התקנון ותנאי שימוש אלו הם דיני מדינת ישראל.
 
 

יא.קניין רוחני

 
 1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של הנהלת החברה אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתמונות ו/או במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

תקנון
DELI VINO
 

א.מבוא

 
 1. ברוכים הבאים לאתר "דלי וינו" ("האתר"), האתר פועל בכתובת האינטרנט,   WWW.SHOP.DELIVINO.CO.ILועשוי לפעול בכתובות נוספות או דרכי גישה מקוונות אחרות לפי שיקול דעת הבלעדי של הנהלת האתר.
 
בתקנון זה, מפורטים זכויותיך וחובותיך בעת השימוש באתר ובעת הזמנת כל מוצר או שירות שהנהלת האתר מציעה באמצעותו (להלן יחדיו: "המוצרים"). התקנון מהווה חוזה מחייב בין משתמשי האתר לבין הנהלת החברה. 
 
 1. האתר הוא זירת מסחר וירטואלית לרכישת מוצרי; אלכוהול וטבק לרבות מוצרים משלימים ומזון,  הנהלת האתר עושה את מירב המאמצים לספק ללקוחותיה מוצרים באיכות ובשירות גבוהים.
 
 1. אזהרה: חלק מהמוצרים מכילים אלכוהול – מומלץ להימנע משתייה מופרזת, צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות!
מכירת מוצרים המכילים אלכוהול תתבצע רק לבגירים מעל גיל 18 ברישום תעודה מזהה לפי סעיף 193 א לחוק העונשין תשל"ז 1977. (המלצה: לחייב צילום ת"ז לרכישה באתר (פיתוח אתר)
 
 1. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון בכל עת שתחפוץ בכך על פי שיקול דעתה הבלעדי.
 
 1. טעות סופר באתר הקשורה לתיאור\מחיר\זמינות מוצר לא תחייב את "החברה" בין אם הטעות נודעה בטרם ביצוע ההזמנה או לאחריה וכל אחריות למניעת נזקים בגין טעיות מסוג זה יהיו בחבות "הרוכש".
 

 

 1. תמונות מוצרים
תמונות המוצגות באתר, נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל, צילום בקבוקי יין עשוי לכלול צילום של תווית הבקבוק הכוללת שנת בציר של אותו יין השונה משנת הבציר שנמכרת בפועל באתר. אין בכך כדי להטיל על הנהלת האתר, או מי מטעמה, אחריות כלשהי.
 
 

ג.  הרכישה

 
 1. ניתן לרכוש את המוצרים באתר\בחנות בכל עת עד לגמר המלאי ורק לבגירים מעל גיל 18.
 
 1. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי, אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי והכל בכפוף להימצאות המוצרים במלאי. ככל ולא יינתן אישור עסקה מחברת האשראי, תחשב ההזמנה כמבוטלת ללא הודעה מראש.
 
 1. מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ.
 2. דרכי התקשרות והודעת חיוב לאחר רכישה: אחרי ביצוע הזמנה באתר לקוח יקבל לדוא"ל \SMS \ חשבונית מס + קבלה,  מס' הזמנה שלו עם פירוט המוצרים שהוא הזמין. חיוב של לקוח נעשה רק אחרי בדיקת זמינות של המוצרים ורק לאחר מכן יבוצע חיוב של הלקוח, לקוח יקבל חשבונית מס קבלה לדוא"ל שציין בהזמנה ועדכון שהזמנתו יצא למשלוח. 
 
 1. למען הסר ספק, רק לאחר שליחת הודעת מייל רשמי בצירוף חשבונית תחשב הזמנתך כמאושרת וסופית.
 
 1. החברה שומרת לעצמה הזכות לשנות מחיר\ להפסיק מכירה ו\או שיווק של מוצר באתר בכל עת שיראה לחברה כנכון.
 
 
 1. אחריות ושימוש באתר
 
 1. תקנון ותנאי השימוש באתר מסדירים את היחסים בין החברה לכל משתמש באתר (להלן:  "משתמש"), המעוניין לבצע כל פעולה באתר וספציפית הזמנת מוצרים מהאתר (להלן: "רוכש"), כל רוכש מתחייב לקרוא תקנון זה ולפעול בכפוף לתנאיו.
"רוכש" אשר ביצע הזמנת מוצר באתר יחשב שקרא והבין את תוכן התקנון ויראהו כמי שהסכים עם תנאיו, רוכש שאינו מסכים לתנאי התקנון האתר שומה עליו לצאת ממנו מבלי לבצע פעולה.
 
האחריות לשימוש באתר ולכל תוצאה הנובעת ממנו, חלה עליך בלבד -
 • הנך רשאי להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד;
 • אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להעתיק ולהשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה אחרת;
 • אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג  Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר;
 • אין להציג תכנים מהאתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה;
 • אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת - המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים;
 • אין לקשר לאתר מכל אתר המכיל תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק;
 • אין לקשר לתכנים מהאתר, שאינם דף הבית של האתר ("קישור עמוק") ואין להציג, או לפרסם תכנים כאמור בכל דרך אחרת, אלא אם הקישור העמוק יהיה לדף אינטרנט באתר במלואו וכפי שהוא (AS IS), כך שניתן יהיה לצפות ולהשתמש בו באופן הזהה לחלוטין לשימוש ולצפייה בו באתר
 
 1. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, הזמנתך צריכה להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, הנהלת החברה תהא רשאית לבטל רכישה ו/או לא לספק רכישה, ללא הודעה מוקדמת ובצורה חד צדדית ככל וסופקו לאתר פרטים לא נכונים בכוונה \ בטעות, יש לוודא את מסירת הפרטים כגון: כתובת דוא"ל, מס' טלפון ליצירת קשר, תעודת זהות, כתובת וכיוב' ו/או שימוש באתר למעשה בלתי חוקי כגון: מכירה לקטינים, ו/או אי תשלום כדין לחברה ו/או שימוש בכרטיס אשראי גנוב.
 

ה.אבטחת מידע ופרטיות

 
 1. החברה רואה חשיבות עליונה לאבטחת המידע של לקוחותינו. כל מידע המתקבל באתר, בין אם נמסר על-ידי הלקוח ובין אם נאסף על-ידי cookie בעת שימוש באתר, הוא לשימוש בלעדי של החברה לצורך תיעוד רכישות הלקוח וכן לטובת בצעים עתידיים.
 2. שליחת מידע ותוכן פרסומי, על פי סעיף 30 א לחוק התקשרות (בזק ושידורים) 1982; לאחר שמסרת את פרטיך באתר (באמצעות מנגנוני וטפסי יצירת הקשר, בעת רישום לאירועים או רכישת מוצרים, או במידה ונרשמת למועדון הלקוחות של הנהלת האתר) הנהלת האתר תהא רשאית לשלוח אליך עדכונים, בדואר אלקטרוני, במסרונים (SMS), או בכל דרך אחרת ובכלל זה עדכוני תוכן, עלוני מידע, סקרים, מידע על שירותים ומוצרים (של הנהלת האתר ושל אחרים), מבצעים, חידושים באתר ודברי פרסומת.
 
 1. בכל עת, תוכל לחזור בך מהסכמתך ולהודיע להנהלת האתר על סירובך לקבל דברי פרסומת, דרך כלל או מסוג מסוים, על-ידי משלוח הודעת סירוב. הדרך למשלוח הודעת הסירוב תפורט בדברי הפרסומת שתשלח אלייך הנהלת האתר ו/או מי מטעמה. תשומת ליבך כי גם במידה ותסרב לקבל דברי פרסומת, הנהלת האתר תוכל להמשיך ולפנות אליך בהודעות בעלות אופי תפעולי הנוגעות לפעילותך מול הנהלת האתר.
 
 1. החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
 
 1. החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הרוכשים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
 
 

ו.מדיניות החלפות והחזרות

 
 1. החזרות וביטולים ייעשו בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981, במקרה של סתירה בין תקנון האתר לבין החוק והתקנות, הנהלת האתר תפעל בהתאם לחוק ולתקנות;
 
 1. רוכש זכאי לבטל את העסקה ולהחזיר מוצרים כגון בקבוקי אלכוהול ומוצרים משלימים ובלבד שהחזיר את המוצר כשהוא שלם ולא ניזוק, סגור בעטיפתו או באריזתו המקורית, בצירוף החשבונית המקורית ובכפוף לתנאים שלהלן;
 
 1. ללא תתאפשר החזרה של מוצרי מזון (ובכלל זה, גבינות, שוקולד, קונפיטורות, שמן זית וכיוב') ושל יינות, שכן החזקתם של אלה ומשלוחם מחייבים שמירה קפדנית על תנאים מבוקרים.
 
 1. בכפוף למפורט לעיל, הנך רשאי להחזיר כל מוצר שרכשת מהאתר (כאמור, למעט יינות ומוצרי מזון), באמצעות פנייה בכתב להנהלת האתר, עד 14 יום, מיום שהתקבל בכתובת הנמען ולקבל זיכוי כספי תמורתו. החזרה וביטול העסקה יהיו בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה להחזר או ביטול העסקה.
 
 1. דמי ביטול - בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תהא ראשית הנהלת החברה, לחייב אותך בדמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר, או 100 ₪, לפי הנמוך מבין השניים. יובהר כי גם אם ביצעת ביטול הזמנה לפני שהמוצר התקבל בכתובת הנמען, תהיה רשאית הנהלת האתר לחייב אותך בתשלום דמי ביטול.  
 
 1. במקרה של ביטול הזמנה בתוך 48 שעות בלבד (יומיים), ממועד הרכישה, - הזמנה שטרם סופקה ללקוח - תזכה את הלקוח בהחזר כספי, בכפוף לחוק הגנת הצרכן, אך ורק לכרטיס האשראי של מבצע העסקה בלבד ולא למקבל המוצר ובהתאם לתנאי הרכישה בעסקה המקורית.
 
 1. במקרה של ביטול הזמנה בתוך 48 שעות בלבד (יומיים), ממועד הרכישה,  – הזמנה שסופקה ללקוח - תזכה את הלקוח בהחזר כספי, בכפוף לחוק הגנת הצרכן, אך ורק לכרטיס האשראי של מבצע העסקה בלבד ולא למקבל המוצר ובהתאם לתנאי הרכישה בעסקה המקורית.
          בכפוף, להשבת המוצר באריזתו המקורית שלא נעשה בו שימוש ובצירוף חשבונית.
 
 1. אין בהוראות פרק זה בתנאים כדי לגרוע מכל זכות ביטול או זכות אחרת העומדת לצרכנים בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לרבות ביטול עסקת מכר מרחוק על ידי צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש. הנהלת האתר מקפידה לפעול בהתאם להוראות החוק.
 
 1. לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית.
 
 

ז.משלוחים

 
 1. זמני האספקה באתר אינם כוללים את יום ההזמנה, ימי שישי , שבת, ערבי וימי חג.
 
 1. זמני האספקה של הזמנות באזורי נתניה והסביבה ויישובי השרון עד 3 ימי עסקים לא כולל את יום ההזמנה.
 
 1. יום העסקים לקליטת ההזמנות משעה 12:00
 
 1. הזמנות שיתקבלו לאחר השעה 24:00 יחשבו כיום עסקים חדש.
 
 1. אזורי חלוקה הינם: בצפון מנהריה ועד דרום באר שבע-  אזורי החלוקה, עשויים להשתנות בהתאם למדיניות חברת המשלוחים, דמי המשלוח גם הם עשויים להשתנות בהתאם לאזור החלוקה.
 
 1. זמני אספקה-  כל עוד לא נקבע על ידי החברה אחרת, זמני אספקת משלוחים הם רק בימי ראשון עד חמישי, ימי עסקים\ חול, כל פעילות החברה מעבר לימים אלו יהיו בהחלטתה הבלעדית של "החברה" והיא לא תחוב כלפי "משתמש" ו\או "רוכש" על נזקים \ אי עמידה בזמני משלוח או כל טענה אחרת העולה מצד הלקוח לעניין ימי פעילות.
 
 1. איסוף עצמי -  לאסוף את המוצרים שהוזמנו אפשר מאחד הסניפים של הרשת, במידה אם המוצרים לא נמצאים זמנים במדף של הסניף, המוצרים יגיעו לסניף בתוך 2 ימי עסקים, לאחר יום ההזמנה ויישמרו בו עד 7  ימים לאחר מכן.
 
 1. הזדהות למסירת המוצר (איסור מכירה מתחת לגיל 18): המוצרים יימסרו למשתמש או למקבל ההזמנה בכתובת בה נקב המשתמש בהזמנה בלבד, ובכפוף להצגת תעודה מזהה כדין על ידי מקבל ההזמנה ולהיותו מעל גיל 18 שנים.
 
 1. במקרה שהמשתמש לא יהיה נוכח בעת האספקה בכתובת שנקבעה, יוחזרו המוצרים לחברה ומועד חלופי לאספקה יתואם עם המשתמש.
 
 1. חובת קונה\רוכש בקבלת המשלוח: על המשתמש לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו, ולערוך השוואה שנשלחה לו בעת הרכישה.
 
 1. לחברה הזכות לשנות את מחירי המשלוח (במידה ויש מחיר קבוע) מעת לעת ללא הודעה מראש.
 
 1. הסרת אחריות צד ג': החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה\ צד ג' .
 
 1. איסור איסוף עצמי לאחר הנפקת מוצר +משלוח (חיסכון עליות לחברה) משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה/ או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי
 
 1. מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח. 
 

ח.אחריות ושירות לקוחות

 
 1. הנהלת האתר עושה כמיטב יכולתה כדי לספק לך מוצרים איכותיים ובמועד.
 2. אם הנך סבור כי המוצרים שרכשת באמצעות האתר, או השירותים שקיבלת באמצעות האתר לוקים בדבר כלשהו, אנא פנה לשירות הלקוחות שלנו באמצעות טופס "יצירת קשר" באתר, בדואר-אלקטרוני או באמצעות כל דרך תקשורת אחרת, כפי שהדבר יהיה מפורט בגוף האתר מעת לעת .
 3. הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו לך היו פגומים, אלא אם כן אירעו העיכוב או הפגם בשל רשלנות מצידה של הנהלת האתר.
 4. במקרה זה תהיה אחריות הנהלת האתר מוגבלת לסכום השווה למחיר הזמנתך.
 5. הרגישות למוצר אלכוהול או כל מוצר אחר שנמכר על ידי החברה אינה בחבות החברה אלא חלה על הרוכש ולא תשמש כטענה לפתחה של  החברה, יתרה מכך החברה משווקת את המשקאות האלכוהוליים ובכל סוגיה על "הרוכש" לפנות ליצרן המשקאות.
 6. כל שאלה או בירור לגבי המוצר והשירות, ניתן לפנות אל נציגי השירות של הנהלת החברה ב"צור קשר" או בפניה למייל- [email protected]
 7. אנו עושים את מרב המאמצים שפניות יענו עד 4 ימי עסקים.  
 
 

ט.הצהרת נגישות

 
 1. אתר האינטרנט והנהלת החברה, מאפשרים חווית קנייה לכולם ומנגישה את שירותיו לאנשים בעלי מוגבלויות, אנו עושים את מירב המאמצים שכל התכנים באתר האינטרנט יהיו נגישים לכולם, יתכן כי מעת לעת, יידרשו עדכונים ושדרוג גרסאות.
ככל ואתם נתקלים בקושי או זקוקים לסיוע אנא פנו לשירות הלקוחות שלנו ב"צור קשר" ונשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי.
 
 

י.כשרות משפטית לביצוע רכישות באתר

 
 1. לקוח כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות במידה והינו מעל גיל 18, בעל תעודות זהות ישראלית ו/או דרכון בתוקף.
 2. הלקוח מחזיק בכרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי בתוקף.
 3. הלקוח בעל תיבת דואר אלקטרוני תקפה לשם ביצוע הזמנה וקבלת אישורים ו/או חשבוניות מס קבלה בקשר לביצוע הזמנתו. 
 4. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע בהתאם למועד אישור העסקה על ידי חברת האשראי. מילוי פרטים כוזבים ו/או לא באמצעות בעל כרטיס האשראי הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
 5. סמכות שיפוט לפי הסכם זה תהא בבית משפט השלום בנתניה.
 6. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.
 7. הדינים אשר יחולו על התקנון ותנאי שימוש אלו הם דיני מדינת ישראל.
 
 

יא.קניין רוחני

 
 1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של הנהלת החברה אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתמונות ו/או במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.
אזהרה: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות
הזמנת מקום